ANTI-KANSER TERAPİ PROGRAMINA HOŞGELDİNİZ

2008 den beri Dünyanın 8 ülkesinde güvenle kullanılan embriyonik yapıdaki plasenta KÖK HÜCRE kapsülleri ile Multiple Skleroz, Diyabetik Yara, Kanser, Tümör, Fibromiyalji, Kas Hastalıkları, DMD, Kistik Fibrozis, NF1, NF2, Felç, Alzheimer, Parkinson, Lösemi, Sedef, Vitiligo vb. hastalıkları HÜCRESEL bazda güvenle ONARARAK, KURTARARAK, YENİLEYEREK bir çok ENFEKTE-DEFEKTE durumun önüne geçebiliyoruz.

Yaşlanmayı Geciktirin ve Ömrünüzü Uzatın:

Herkes sonsuz gençlik, dinçlik ve sağlık ister. Bununla birlikte, biz yaşlandıkça ve büyümemiz yavaşladıkça, vücut hücrelerimiz büyüdüklerinden daha hızlı ölür, yeni hücrelerin büyümesi ve yaşlanma belirtileri kaçınılmaz hale gelir. Bilim adamları bizi ölümsüz yapmanın bir yolunu bulana kadar, yaşlanma ve ölüm yaşamın kaçınılmaz gerçekleri olacak. Bu nedenle, hücresel tedavinin ve hücre büyüme faktörlerinin vücuda girmesi, gençliği ve canlılığı geri kazanmak için bozulan hücreleri ve dokuları gençleştirmenin en güvenli yoludur. Kök hücrelerin yaşa bağlı birçok hastalığı tedavi etmek ve yaşlanmayı geciktirmek için kullanılabileceğine dair artan kanıtlar vardır, bu nedenle birçok bilim adamı rejeneratif tıp üzerindeki potansiyel etkisi konusunda heyecan duymakta. Ya bir kök hücre kapsülü, mevcut sağlık durumunuzu iyileştirmeye yardımcı olacak tek şeyse? Ciddi anlamda?!

Embriyonik / Pluripotent Yapıda Plasenta Kök Hücresi:

Bilimsel araştırmalar, taze geyik plasenta ve aktif canlı hücrelerdeki bileşenlerin etkinliğinin vücudun bağışıklığını güçlendirmeye yardımcı olabileceğini de kanıtlamıştır. 1999'da kurulan Alpha Labaratuvarları, Yeni Zelanda'daki en büyük nutrasötik ürün üretim şirketidir ve aynı zamanda bizimde ortaklığımızın bulunduğu üreticimizdir. Dünyanın en az kirli bölgelerinden biri olan Yeni Zelanda, bu kök hücre bazlı ürün için üretici olarak mükemmel bir seçimdir. Organik formülasyonu, özenle seçilmiş embriyonik ve pluripotent yapıda geyik plasenta canlı kök hücreleri ve gerekli besinlerle dolu bileşenler içerir.

0
Sonuçlanmış Memnun Danışan
0
Anti-Kanser Terapi
0
Kardiyovasküler Terapi
0
Tümör Vaka Terapileri

Memnun Danışan

Hemen Randevu Alın!

Dünya Çapında Doktorlarımız ile Tanışın!

Associate Professor

Microbiology Prof.