GEYİK PLASENTA KÖK HÜCRESİ "100mg" 100:1

plasenta geyik

Yaşlanmanın yenilenme sürecini uyarır, organların gücünü ve canlılığını korur ve yaşlanma sürecini tersine çevirir. Diyabet, Alzheimer hastalığı, kemik hastalıkları, menopoz, iktidarsızlık, kronik yorgunluk vb. Sağlık durumu olan hastaların durumunu iyileştirmeye yardımcı olur.

Nuclei Clavem™ "100mg"

beyaz çilek

Ar-Ge çalışmalarında muazzam bir çaba ile özel bir BEYAZ ÇİLEK bitkisinden 9 milyon deneme çalışmasından sonra ürüne kazandırılan bir bileşiktir. Japonyanın Awaji Adasının beyaz çileklerinden üretilmiştir. Bir apoptotik komponenti olan özel bir uygunluk - Kanser hücrelerinin apoptoz mekanizmasını başlatan ve anti-enflamatuar özelliklere sahip olan ve bağışıklık tepkisini destekleyen Sesquiterpen Glikositleri içerir. Serbest radikalleri alıkoyan, aterosklerozu ve vücuttaki glisemik etkileri engelleyen zengin antioksidanlar içerir.

Elma Polifenol "20mg"

elma

Serbest radikalleri, antioksidasyon, anti-bakteri, beyazlatma, deodorize, anti-ülser, kas gücü artışında etkilidir. Karnındaki kanserojen maddeleri inhibe edebilir, gastrointestinal kanseri önleyebilir ve ayrıca meme kanseri büyümesini engelleyebilir. Kan basıncını düşürür ve kalp hastalığını önler. Bu 20mg lık içerik her gün 100 elma yemek ile aynı değerdedir.

Fucoidan Ekstresi "50mg"

deniz yosunu

Sadece kahverengi deniz yosunlarında bulunur. L-fukoz, Fucoidan sülfat, galaktoz, mannoz, ksiloz ve üronik asit gibi sakaritler bakımından zengindir. Onun benzersiz moleküler yapısı, kanser hücrelerinde DNA sentezini ve replikasyonunu bloke edebilen ve kanser hücrelerinde apoptozu indüklemek için Caspases'i aktive eden anti-kanser etkilere sahiptir.

Dendrobium "20mg"

dendrobium

Yorgunlukla mücadele, kan dolaşımını teşvik etme, kan damarlarını genişletme, eklemlerin kayganlığına yardımcı olmada, mideyi güçlendirme ve akciğerleri nemlendirmede etkilidir. Vücut üzerinde kapsamlı anti-aging etki sağlar.

Squalene "100mg"

köpek balığı

Hücreleri aktive edebilir ve oksijen alımını artırabilir, hasarlı hücreleri onarabilir, metabolizmayı ve kan dolaşımını artırabilir, vücut bağışıklık sistemini güçlendirebilir, toksinleri vücuttan temizleyebilir, ağrıyı düzenleyebilir ve fiziksel sağlığı yeniden sağlayabilir.

Likopen "50mg"

likopen

Vücutta yaşlanma sürecini yavaşlatan, hücre büyümesini düzenleyen ve metabolizmanın tümör büyümesini önleyen bu antioksidan; kolesterol ve lipit metabolizmasını düzenler, kardiyo-serebrovasküler hastalığı önler ve prostat, meme ve uterusun sağlığını destekler.

Avokado Yağı "100mg"

avakado yağı

Yüksek etkililiğe sahip güçlü bir antioksidandır, iltihabı ve yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur, alerjiyi önler ve egzamayı hafifletir. Ayrıca katarakt, böbrek taşı, felç vb. hastalıkların morbiditesini azaltabilir ve kılcal damarların elastikiyetini arttırabilir.

Deniz Kollajen Peptitleri "100mg"

kolajen

Artriti ve osteoporozu etkili bir şekilde önler ve tedavi eder, iç organları ve organ fonksiyonlarını korur ve güçlendirir. Doku fonksiyonlarını ve vücut bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve cildin gençliğini korur. Denizel kollajen peptidlerinin kullanımının geliştirilmiş formülasyonu, etkinliği 10 kat artırmaktadır.

Hodan Yağı "200mg"

hodan yağı

Kolesterol, hipertansiyon ve kalp hastalığı morbiditesini azaltır; sinir sisteminin hasarından kaynaklanan diyabeti önler ve kuru cilt ve egzamayı iyileştirir. Romatizmal eklem ağrısını azalttığı laboratuvar araştırmaları ile kanıtlanmıştır.

Aloe Vera "10mg"

aloe vera

Metabolizmayı destekler ve güzelleştirici etkileri vardır. Çeşitli amino asitler, aktif enzimler, vitaminler içerir. Sağlıklı bir metabolizma sistemini sürdürmek için gerekli olan 76'dan fazla besin türü ve 200 çeşit besin kompleksine sahiptir.

Çuha Çiçeği Yağı "100mg"

çuha çiçeği yağı

Kardiyovasküler hastalık, premenstrüel sendrom, menopoz sendromu, egzama ve sedef hastalığını iyileştirir, hızlı bir şekilde yaraları iyileştirir ve tırnak ve kılların büyümesini destekler.